O nas

Wizja

Ciągły rozwój oraz doskonalenie naszych produktów – te cele stawiamy sobie już od 2014 roku, kiedy powstała firma BIBP. Jesteśmy marką znaną i szanowaną na polskim rynku, a także z powodzeniem konkurujemy na rynkach światowych. Nasze opakowania trafiają obecnie do ponad 35 krajów, a współczynnik terminowości dostaw wynosi 96%. Z każdym rokiem coraz więcej firm obdarza nas swoim zaufaniem.

Początki naszej działalności związane były z Andrychowem, ale szybko okazało się, że potrzebujemy wydajniejszego zakładu produkcyjnego, który umożliwi nam bardziej dynamiczny rozwój. Wybraliśmy Strefę Aktywności Gospodarczej w Zatorze.

Produkujemy worki typu Bag in Box, elastyczne opakowania barierowe i worki aseptyczne. Dostarczamy zarówno gotowe rozwiązania, jak i worki wyprodukowane na specjalne zamówienie. Przykładamy ogromną wagę do jakości surowców oraz sposobu wykonania naszych produktów. Dzięki temu spełniają one wszystkie normy Unii Europejskiej. Posiadamy wydajne linie produkcyjne, nowoczesne magazyny i prężnie działające Centrum Badawczo-Rozwojowe, co pozwala nam sprostać wymaganiom stale rozwijającego się rynku.

Nieodłącznym elementem naszych biznesowych działań jest indywidualne podejście do klienta. Dzięki wsłuchiwaniu się w jego potrzeby oraz wykorzystaniu naszego bogatego doświadczenia, możemy tworzyć produkty, które świetnie sprawdzają się w codziennym użytku. W połączeniu z naszym bogatym zapleczem produkcyjnym czyni to nas światowej klasy zespołem do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań. W swoim zespole zgromadziliśmy najlepszych specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu tworzą wartość spełniającą najwyższe oczekiwania rynku. Realizacja idei ciągłego rozwoju zagwarantowana jest poprzez skutecznie wykonywany plan finansowy.

W wielu aspektach wprowadzamy własne, innowacyjne rozwiązania, nie tylko dostosowując się do zmian na rynku, ale również wychodząc przed szereg. Uczestniczymy w życiu branży, biorąc udział w międzynarodowych targach. Takie spotkania pozwalają nam lepiej poznać zapotrzebowania klientów oraz zdobyć cenne kontakty biznesowe. Nie przestajemy się rozwijać i stale poszerzamy nasze horyzonty. Chcemy wciąż tworzyć nowe rozwiązania i być tam, gdzie nasze produkty są potrzebne. Naszym celem jest budowanie trwałego i solidnego zespołu, złożonego z najlepszych specjalistów, po to, by dla naszych klientów tworzyć najlepsze produkty.

Dbamy o najwyższą jakość obsługi klienta. Nowe zapytania obsługujemy maksymalnie w ciągu 24 godzin, a każdemu klientowi przydzielamy indywidualnego opiekuna handlowego. Dzięki temu możemy zaproponować ofertę idealnie skrojoną do potrzeb.

Nasze towary wysyłamy w każdy rejon Europy i świata. Z powodzeniem współpracujemy z klientami po drugiej stronie kuli ziemskiej. Z uwagi na fakt, że transport odbywa się głównie poza tereny Polski, przejmujemy na siebie również kwestie celne, dostarczając do urzędów wszelkie niezbędne dokumenty.

Wizja

Tworzymy i udoskonalamy innowacyjne worki typu Bag in Box, dostarczając naszym klientom spersonalizowane opakowania najwyższej jakości, a co za tym idzie umożliwiając im łatwiejsze i tańsze przechowywanie oraz transport produktów.

Certyfikaty

Certyfikat BRC

Nasza firma posiada Certyfikat „BRC Global Standard for Packaging i Packaging Materials”. Ten międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności gwarantuje możliwość stosowania naszych opakowań w sektorze przemysłu spożywczego. Worki BiB pozytywnie przeszły specjalistyczne testy, które poświadczają ich wysoką jakości. Certyfikaty BRC otrzymujemy już od 2016 roku.

Certyfikat Biosystem

Certyfikat Biosystem

Zrealizowaliśmy publiczną kampanię związaną z ochroną środowiska „Włącz Eco Wyobraźnię”, obejmującą edukację w zakresie utylizacji opakowań.