Wsparcie dla biznesu

Nasze doradztwo technologiczne obejmuje wsparcie na wszystkich etapach procesu produkcji. Jego forma oraz zakres dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta.

Naszym klientom dostarczamy nie tylko wysokiej jakości innowacyjne opakowania, ale także wiedzę, jak uruchomić efektywny proces produkcji z ich wykorzystaniem. Naszym celem jest pomoc w wyeliminowaniu błędów, które powstają na etapie rozlewu, przechowywania czy transportu. Dobieramy także właściwe opakowania do potrzeb klienta, tak aby każdy otrzymał produkt posiadający te funkcje, które są dedykowane do danej aplikacji przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.


Dla kogo jest doradztwo technologiczne?

Nasze doradztwo jest ogólnodostępne, zachęcamy do kontaktu zarówno małe i duże firmy. Stopień zaawansowania doradztwa dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klientów – realizujemy je zarówno w formie rozmowy telefonicznej, jak i bardziej skomplikowanych konsultacji, do których tworzymy cały zespół projektowy. We współpracy z klientem czuwamy nad wszystkimi etapami procesu produkcji i dystrybucji. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek problemy, analizujemy ich przyczynę i wykluczamy ją, tak aby wszystko przebiegało sprawnie, a klient był w pełni zadowolony.


Dlaczego warto?

Firma, która weźmie udział w takich konsultacjach, będzie mogła szybciej uruchomić swój proces produkcyjny. Wspólne zaprojektowanie opakowania, procesu rozlewu i dystrybucji znacząco skraca proces wdrażania na rynek, a także eliminuje przypadkowe błędy i niedociągnięcia. Bazując na naszym bogatym doświadczeniu, zebranym wśród małych i dużych firm na rynku polskim oraz europejskim, możemy zaproponować konkretne, sprawdzone rozwiązania.


Szkolenia

Podczas organizowanych przez nas szkoleń, wraz z zaproszonych specjalistami, omawiamy możliwości i perspektywy, jakie dają opakowania Bag in Box. Przykładem takiego wydarzenia może być spotkanie, które dla małych i średnich przedsiębiorstw produkujących soki typu NFC zrealizowaliśmy w Katowicach. Wzięło w nim udział ok. 25 firm, uczestnicząc przez dwa dni w czterech panelach dyskusyjnych prowadzonych przez naszych specjalistów, a także prof. Marię Chmiel z Katedry Mikrobiologii Uniwersytetu Rolniczego.