Newsletter 28 kwietnia 2023

1) Jesteśmy laureatami Gazel Biznesu

 

Mamy przyjemność ogłosić, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2022 najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000r. realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

 

 

2) New Skin Generation

 

Prężnie realizujemy strategię sustainability skupiając się na działaniach zmierzających do osiągnięcia równowagi ekologicznej. Jednym z takich działań jest sukcesywne rozszerzanie asortymentu o kolejne innowacyjne produkty z obszaru folii barierowych w technologii New Skin Generation.

Tym razem przedstawiamy Państwu folię barierową, która 1:1 może być stosowana jako odpowiednik folii MET-PET a jednocześnie nadaje się w 100% do recyklingu.

Kolejne zalety? Proszę bardzo:

  • Testowane w warunkach rozlewu aseptycznego i rozlewu na gorąco
  • Zredukowana grubość przy zachowaniu wytrzymałości
  • Ochrona przed promieniowaniem UV-VIS
  • Folia barierowa o niskim OTR
  • Szeroki wybór formatów od 3l do 220l

 

 

 

 

 

Odwiedź nasze SM:

www.facebook.com/producentbaginbox

www.linkedin.com/company/bag-in-box-poland

Pozostałe aktualności