Newsletter 30 czerwca 2023

1) Safetyfill – kolejna zagraniczna ekspansja

W I kwartale 2023 Grupa BIBP przejęła aktywa firmy Safetyfill z Wielkiej Brytanii, która produkowała elementy z tworzyw sztucznych.

Grupa BIBP zdecydowała się na przeniesienie parku maszynowego z Anglii do swojej fabryki w Polsce, w Zatorze i rozpoczęcie produkcji od II kwartału 2023. Tym samym firma Safetyfill zakończyła swoją działalność w tym zakresie.

„Za nami kolejne przejęcie, które idealnie wpisuje się w strategię ciągłego rozwoju w myśl „together into the green future”. Jesteśmy pewni, że to nowe doświadczenie sprawi, że będziemy jeszcze bardziej kompleksowi niż do tej pory. Wypływamy na szerokie wody nie bojąc się wyzwań.”

Leszek Łysoń CEO

 

Grupa BIBP działa od ponad 9 lat, zarządzając obecnie 3 zakładami produkcyjnymi: w Polsce (Zator i Wadowice) oraz w Hiszpanii (Montilla). Dzięki przejęciu firmy Montibox w ubiegłym roku i zakupie nieruchomości w Wadowicach w 2023 (dawne zakłady obuwnicze Badura), całkowita powierzchnia produkcyjno-magazynowa wynosi obecnie 14 500m2. Nasz zespół liczy już ponad 150 osób, a w związku ze zbliżającą się kolejną akcją rekrutacyjną będzie się sukcesywnie powiększał.

 

2) Oficjalnie witamy w Grupie BIBP

 

 

Miło nam oznajmić, że 19 maja 2023 została podpisana umowa kupna-sprzedaży udziałów Montibox S.L.

Tym samym Montibox przechodzi oficjalnie pod skrzydła Grupy BIBP.

Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, że wspólnie z naszym Hiszpańskim Teamem będziemy rozwijać się na rynku opakowań w myśl „together into the green future”.

 

 

 

 

 

 

3) „Together into the green future”

 

W czerwcu w naszej firmie każdy z pracowników otrzymał kieliszek

z małą niespodzianką w środku!

Był to symboliczny upominek z okazji podpisania umowy kupna-sprzedaży firmy Montibox!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedź nasze SM:

www.facebook.com/producentbaginbox

www.linkedin.com/company/bag-in-box-poland

 

Pozostałe aktualności